Ponad 7 promili alkoholu miał mężczyzna, który wczoraj trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Mielcu. Przywiózł go zespół ratownictwa medycznego.
Jak poinformowała Aneta Dyka-Urbańska, rzecznik Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, stan pacjenta był początkowo bardzo poważny, jednak w miarę spadku stężenia alkoholu we krwi, mężczyzna odzyskiwał przytomność i stawał się coraz bardziej aktywny.
Dziś, gdy jego życiu nie zagrażało już niebezpieczeństwo, został wypisany do domu.
Tekst: A. Radochońska / Fot. Fot. archiwum PRRz



![IMGW ostrzega przed burzami i upałem na Podkarpaciu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Uwaga! Nadchodzą upały](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2023/06/upal-1-350x250.jpg)



