Od 27 października wejdą w życie zmiany w rozkładzie jazdy pociągów Polregio na Podkarpaciu. Utrudnienia są spowodowane modernizacją infrastruktury kolejowej na kilku liniach w regionie.
Zawieszone połączenia w Bieszczadach
Od 3 listopada wstrzymany zostanie ruch pociągów między Zagórzem a Ustrzykami Dolnymi na linii kolejowej nr 108.
Jak informuje przewoźnik, nie przewidziano komunikacji zastępczej na tym odcinku.
Prace modernizacyjne prowadzone są w ramach poprawy stanu infrastruktury i bezpieczeństwa przejazdów w regionie.
Autobusy za pociągi na północy województwa
Również od 3 listopada uruchomiona zostanie komunikacja zastępcza między przystankami Dęba Rozalin – Grębów/Sandomierz.
Zmiana jest związana z robotami na liniach kolejowych nr 71, 25 i 74, gdzie prowadzone są prace modernizacyjne.
Zmiany do połowy grudnia
Korekta rozkładu jazdy Polregio będzie obowiązywać do 13 grudnia.
Podróżni mogą sprawdzić szczegółowe informacje o zmianach i zastępczej komunikacji autobusowej na stronie internetowej przewoźnika www.polregio.pl.
Źródło: Polregio





![[AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki 6 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Utrudnienia na A4 w Terliczce mogą potrwać do jutra (11.07). Część turbiny wiatrowej wypadła z ciężarówki - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/AKTUALIZACJA-Utrudnienia-na-A4-w-Terliczce-moga-potrwac-do-jutra-11.07.-Czesc-turbiny-wiatrowej-wypadla-z-ciezarowki-5.jpg)

