Po raz drugi drogami podrzeszowskiej gminy Tyczyn przejechała Motoparada Niepodległości. W wydarzeniu wzięli udział motocykliści z całego regionu, którzy w ten sposób uczcili 107. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Ponad 130 motocykli w biało-czerwonych barwach
Na trasę parady wyruszyło ponad 130 motocykli przystrojonych w biało-czerwone flagi. Uczestnicy podkreślali, że udział w Motoparadzie to sposób na okazanie patriotyzmu i wspólne świętowanie rocznicy niepodległości.
Barwny korowód przez gminę Tyczyn
Kolumna motocykli przejechała przez Rynek w Tyczynie oraz okoliczne miejscowości, wzbudzając duże zainteresowanie mieszkańców.
Motoparada zakończyła się na stadionie w Hermanowej, gdzie na uczestników czekało wspólne ognisko i spotkanie integracyjne. Na finiszu akcji zorganizowano też zbiórkę. Motocykliści składali się na stojaki rowerowe dla miejscowej szkoły.
Relacja Moniki Domino.
![Motoparada Niepodległości przejechała przez gminę Tyczyn [ZDJĘCIA, WIDEO] 1 - Polskie Radio Rzeszów Motoparada Niepodległości przejechała przez gminę Tyczyn [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/20251111_113538-e1762863549755-750x340.jpg)




![[AKTUALIZACJA] Łatwogang uzbierał 12 milionów dla ośmioletniego Maksa Tockiego! Akcja wciąż trwa [STREAM] 7 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Łatwogang uzbierał 12 milionów dla ośmioletniego Maksa Tockiego! Akcja wciąż trwa [STREAM] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/WhatsApp-Image-2026-05-22-at-16.32.25.jpeg)

