W meczu 25. kolejki hokejowej ekstraligi STS Sanok przegrał na własnym lodowisku z Polonią Bytom 1:8 (w poszczególnych tercjach 0:2, 0:3, 1:3). Bramkę dla sanoczan zdobył w 46. minucie gry Filip Sienkiewicz. STS niezmiennie zamyka ligową tabelę z zerowym kontem.



![Utrudnienia w Sanoku po zderzeniu trzech pojazdów 4 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)


