36-letni kierowca opla jechał 124 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50. To jego kolejna utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.
Recydywa za kierownicą i maksymalna kara
W powiecie przeworskim policjanci zatrzymali 36-latka, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 74 km/h. Mężczyzna popełnił wykroczenie w warunkach recydywy — to już drugi raz w tym roku, gdy odebrano mu uprawnienia za zbyt szybką jazdę. Otrzymał 5 tys. zł mandatu i 15 punktów karnych.
Sześć zatrzymanych praw jazdy w weekend
Podczas minionego weekendu funkcjonariusze w regionie zatrzymali łącznie sześć praw jazdy kierującym, którzy rażąco naruszali przepisy drogowe. Wśród nich był 37-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego. W obszarze zabudowanym miał na licznik
Źródło: Policja Podkarpacka
Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Masz ciekawy film lub zdjęcie z okolicy? A może chcesz wyrazić swoją opinię na temat bieżących spraw? ZGŁOŚ TEMAT TUTAJ