Prokuratura Rejonowa w Przeworsku wszczęła śledztwo w sprawie nielegalnego zakopywania odpadów komunalnych w Hadlach Szklarskich na terenie gminy Jawornik Polski.
Odpady na gminnych działkach?
Z zawiadomienia Urzędu Miasta i Gminy w Jaworniku Polskim wynika, że w latach 2017–2018 pracownicy urzędu gminy mieli zakopywać odpady na gminnych działkach. Postępowanie dotyczy działania, które mogło spowodować zagrożenie dla życia lub zdrowia człowieka oraz znaczne szkody w środowisku.
Policja sprawdza doniesienie
Śledztwo wszczęto 21 listopada 2025 roku, a jego prowadzenie powierzono Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku.

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)

![Rosyjski atak rakietowy na Lwów i ukraińskie miasta. Płoną budynki mieszkalne, są ofiary [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Rosyjski atak rakietowy na Lwów i ukraińskie miasta. Płoną budynki mieszkalne, są ofiary [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/Rosyjski-atak-rakietowy-na-Lwow-i-ukrainskie-miasta.-Plona-budynki-mieszkalne-sa-ofiary-AKTUALIZACJA-350x250.jpeg)
![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)


