Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie nielegalnych papierosów. Wspólnie z funkcjonariuszami podkarpackiego urzędu celno-skarbowego znaleźli w jej domu ponad 300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
W tym artykule
Straty z tytułu niezapłaconego podatku
Policjanci zajmujący się tą sprawą wyliczyli wartość uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego na blisko 8 tysięcy złotych. Funkcjonariusze przesłuchali 56-latkę i przedstawili jej zarzut.
Przepadek nielegalnego towaru
Za posiadanie wyrobów bez polskich znaków akcyzy mieszkance gminy Domaradz grozi m.in. wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru.



![Tragiczny wypadek na DK77 w Jarosławiu. Nie żyje motocyklista [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek na DK77 w Jarosławiu. Nie żyje motocyklista [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/il20251208_951965987_xlarge-120x86.jpg)





