Paweł Młynarczyk pozostanie trenerem piłkarzy II-ligowej Resovii – poinformował klub w oficjalnym komunikacie. Szkoleniowiec prowadzi zespół od 25 listopada, wcześniej pełnił funkcję asystenta zwolnionego trenera Piotra Kołca.
Od asystenta do pierwszego trenera
Młynarczyk przejął drużynę po zakończeniu współpracy z Piotrem Kołcem. Po wejściu w rolę pierwszego trenera poprowadził Resovię w końcówce rundy jesiennej.
Pierwsze zwycięstwo pod nowym szkoleniowcem
Pod kierunkiem Młynarczyka drużyna odniosła jedno zwycięstwo – wygraną 3:0 z sosnowieckim Zagłębiem. Spotkanie to było ważnym impulsem przed zimową przerwą.
Resovia na 7. miejscu po rundzie jesiennej
Na zakończenie roku Resovia zajmuje 7. miejsce w tabeli II ligi i traci jeden punkt do strefy barażowej.




![Awaria pojazdu ciężarowego na DK73 w Bielowach. Wprowadzono ruch wahadłowy 5 - Polskie Radio Rzeszów Tragedia w powiecie mieleckim. W wypadku zginęli: 19-latka, jej 12-letni brat i 18-letni chłopak [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/08/policja121-3-120x86.jpg)


