Około godziny 6:30 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Liskowate, w powiecie bieszczadzkim, bus wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust, a następnie w przydomową studnię.
Informację przekazała Polskiemu Radiu Rzeszów komisarz Aleksandra Wołoszyn-Kociuba, rzeczniczka policji w Ustrzykach Dolnych. W busie marki Mercedes podróżowało dziewięć osób w wieku od 18 do 60 lat, wszyscy są obywatelami Ukrainy.
Najprawdopodobniej do wypadku doszło, gdy kierujący stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala z obrażeniami. Pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji. Policja potwierdziła, że kierowca był trzeźwy.

![Jedna osoba poszkodowana po zderzeniu samochodów w Łężanach [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-350x250.jpg)

![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna-350x250.webp)




