W audycji „Teraz gospodarka” rozmowa o codziennej pracy Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie – instytucji, która zarządza ponad 500 budynkami i właśnie została nagrodzona tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2025”.
Gościem audycji Agnieszki Radochońskiej była Anna Skiba, pełnomocniczka zarządu ds. komunikacji i wizerunku. MZBM przygotowuje się także do jubileuszu – w 2026 roku będzie obchodzić 75-lecie działalności.
Posłuchaj rozmowy:




![Zwłoki mężczyzny znalezione w Przemyślu. Trwa śledztwo 5 - Polskie Radio Rzeszów Ciało kobiety odnalezione w rejonie rzeszowskiej Żwirowni [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/policja-plecy-e1766775298723-120x86.jpg)
![Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Przesłuchanie patomorfolog w sprawie szczątków płodów [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/AKTUALIZACJA-Makabryczne-odkrycie-w-Lutoryzu.-Ludzkie-szczatki-na-budowie-domow-jednorodzinnych-4.webp)

