Jak przekazał nam dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, ruch odbywa się obecnie normalnie i nie ma utrudnień dla kierowców. Przez moment wprowadzono ruch wahadłowy.
Jak dodał dyżurny, pojazd najprawdopodobniej uległ samozapłonowi. Samochód został ugaszony i zabezpieczony przez właściciela. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 2 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-350x250.jpg)


![Babcia potrąciła półtoraroczną wnuczkę na prywatnej posesji. Dziecko trafiło do szpitala 5 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek w Sadkowej Górze. Lądował śmigłowiec LPR, 63-letnia kobieta zabrana do szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/07/LPR-120x86.jpg)


