Trzy pojazdy zderzyły się w Strzelewie
Do zdarzenia doszło około godziny 18.00. Jak poinformował rzecznik bydgoskiej straży pożarnej mł. bryg. Karol Smarz, w wypadku brały udział dwa auta osobowe oraz jeden samochód ciężarowy. Łącznie w pojazdach podróżowało siedem osób.
Kierująca zakleszczona w aucie, dziecko wśród poszkodowanych
Jedna z kierujących samochodem osobowym została uwięziona w pojeździe. Strażacy, aby ją wydostać, musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Poszkodowana była przytomna i została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.
Do szpitala trafiło także 5-letnie dziecko, które odniosło obrażenia. Pozostałe osoby uczestniczące w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach.
Śmigłowiec LPR na miejscu, droga całkowicie zablokowana
Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja ustala dokładne okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 10 w miejscu zdarzenia jest zablokowana.
Wyznaczono objazdy:
- od strony Nakła nad Notecią przez Potulice,
- od strony Bydgoszczy przez Ugodę i Teresin.
Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 22.00.



![[AKTUALIZACJA] Zderzenie trzech samochodów na skrzyżowaniu DK9 i ulicy Wojska Polskiego w Nowej Dębie 4 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Dębicy. Poszkodowana trafiła do szpitala](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/DSC08772-350x250.jpg)




