Dogaszanie ognia w Rzeszowie
W nocy doszło do pożaru domku letniskowego przy ul. Dunikowskiego w Rzeszowie. Nie ma osób poszkodowany, trwa dogaszanie ognia. Strażacy otrzymali zgłoszenie w poniedziałek (02.02) o godzinie 4.13. Na miejscu pracują jeszcze cztery jednostki.
Pożar altanki w Przemyślu
To drugi pożar tej nocy. Po godz. 1.30 straż otrzymała zgłoszenie, że pali się altanka w Przemyślu, tam także nie było osób poszkodowanych. Policja wyjaśnia przyczyny wybuchu ognia.


![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Dwie osoby w szpitalu](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna-350x250.webp)


![Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] 23 - Polskie Radio Rzeszów Utrudnienia na drogach Podkarpacia. Wypadki, ranni i zmiany w organizacji ruchu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/Wypadek-na-drodze-krajowej-nr-84.-Jedna-osoba-ranna.webp)


