Udany początek na Croatia Open w Osijeku
Łucja Kobosz z Mistrzowska Akademia Tenisa Stołowego w Rzeszowie udanie rozpoczęła udział w turnieju Croatia Open w chorwackim Osijeku. Zawody inaugurują cykl Europe Series dla młodzików i kadetów.
Trzy mecze i komplet zwycięstw reprezentacji Polski U15
W turnieju drużynowym kategorii U15 rzeszowianka wystąpiła we wszystkich trzech dzisiejszych meczach reprezentacji Polski. Biało-czerwoni pokonali kolejno Gruzję, pierwszy zespół Szwecji oraz drugą drużynę Chorwacji. Każde ze spotkań zakończyło się wygraną Polaków 9:0.
Sześć wygranych singli i dwa zwycięstwa w deblu
Łucja Kobosz zaliczyła sześć zwycięstw w grach singlowych oraz dwa w deblu. Dzięki tym wynikom młodzi reprezentanci Polski zdecydowanie prowadzą w swojej grupie.
Kolejne mecze i starty indywidualne
W piątek Polaków czekają dwa kolejne spotkania – z Austrią oraz połączonym zespołem Łotwy, Bośni i Hercegowiny oraz Finlandii. Ponadto Łucja Kobosz wystąpi także w grze pojedynczej oraz deblowej, w parze z Aleksandrą Nawrocką.




![[AKTUALIZACJA] Prezydent Rzeszowa z votum zaufania od radnych. Udzielono mu również absolutorium 5 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Prezydent Rzeszowa z votum zaufania od radnych. Udzielono mu również absolutorium](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Prezydent-Rzeszowa-z-votum-zaufania-od-radnych-120x86.jpg)


