Polki bez awansu w sprincie olimpijskim
Żadnej z trzech polskich biegaczek narciarskich nie udało się przejść wtorkowych kwalifikacji w sprincie podczas zimowych igrzysk olimpijskich Mediolan-Cortina. Najwyżej sklasyfikowano Monika Skinder – 33. m., 37. była Izabela Marcisz, a 42. Aleksandra Kołodziej. Tylko pierwsza trzydziestka zapewniała sobie awans.
Reprezentantka Podkarpacia Izabela Marcisz w rozmowie z Andrzejem Grabowskim nie kryła rozczarowania.
Bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet z udziałem naszej reprezentantki odbędzie się w czwartek o godzinie 13:00.
Eliminacje mężczyzn
Wśród mężczyzn w sprincie wystąpią specjalizujący się w tej konkurencji Maciej Staręga oraz Sebastian Bryja.




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


