Największe wsparcie dla Tarnobrzega
Z Funduszu Medycznego wsparcie trafi do placówek w Tarnobrzegu, Mielcu, Leżajsku, Sanoku i Krośnie. Najwięcej, bo 4 miliony złotych otrzyma Wojewódzki Szpital w Tarnobrzegu na budowę lądowiska przy SOR.
Modernizacja lądowiska w Krośnie
Szpital Specjalistyczny w Mielcu dostanie 1,3 miliona złotych, placówka w Leżajsku 1 milion 170 tysięcy, w Sanoku 3 miliony 100 tysięcy, a Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie prawie milion złotych na modernizację lądowisk.
Szybka pomoc w stanach zagrożenia życia
Wszystkie projekty otrzymają pełne, stuprocentowe dofinansowanie. Jak napisała w mediach społecznościowych posłanka Koalicji Obywatelskiej Krystyna Skowrońska, inwestycje usprawnią transport pacjentów w stanach zagrożenia życia.

![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Chciał zdać egzamin za kogoś innego. Skończyło się interwencją policji i zarzutami](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831-350x250.jpg)
![Ucieczka 16-latka na hulajnodze zakończyła się kolizją z radiowozem 3 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)




