Dzieci o feriach zimowych w audycji „Zamkolandia”
Tematem jednego z wydań audycji „Zamkolandia” były ferie zimowe na Podkarpaciu. W studiu gościli bracia Henryk i Gustaw, siostry Aniela i Antonia oraz Sara i Tymon.
Młodzi uczestnicy programu opowiadali, jak spędzają zimową przerwę od szkoły. Mówili o miejscach, które odwiedzili, o tym, co udało im się zobaczyć oraz kogo poznali podczas ferii. Dzielili się także informacjami o tym, czego nowego się dowiedzieli i jakie aktywności sprawiły im najwięcej radości.
Plany na drugi tydzień ferii na Podkarpaciu
W trakcie audycji dzieci mówiły również o planach na drugi tydzień zimowego wypoczynku. Wspominały o kolejnych wyjazdach i atrakcjach, z których zamierzają skorzystać w najbliższych dniach. Ferie zimowe na Podkarpaciu potrwają do 1 marca.
Audycję przygotowała Justyna Piekło.



![Prokuratura w Krośnie chce przejąć śledztwo po wypadku autokaru na Węgrzech 4 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/wypadek-9-e1787145102270-350x250.jpg)



