To pełne harmonii pejzaże, a także odważne, intymne „dialogi wewnętrzne” – obrazy, które dotykają głębokich emocji i skłaniają do refleksji, o czym opowiada w rozmowie malarki z Małgorzatą Iwanicką.
Wystawa „Dialogi wewnętrzne” autorstwa Niny Zielińskiej-Krudysz jest dostępna do 4 kwietnia w Galerii foyer Miejskiego Domu Kultury w Łańcucie.
Nina Zielińska -Krudysz mieszka w Łańcucie. Studia magisterskie uczyła się na Wydziale Sztuki UR– malarstwo, w pracowni prof. Tadeusza Wiktora. Liceum Plastyczne w Rzeszowie ukończyła pod okiem prof. Józefa Gazdy.
Fot. M. Iwanicka





![Wypadek na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA] 13 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie. Są utrudnienia [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/6ea3fe4c-8f6e-4388-ad91-968bd6e063bf.jpg)



