Driftowanie na ulicy
Podczas patrolowania ulicy Lwowskiej policjanci zauważyli kierującego Audi, który wykonywał niebezpieczne manewry, celowo wprowadzając pojazd w niekontrolowany poślizg. Z uwagi na zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, funkcjonariuszy zatrzymali kierowcę do kontroli.
Wysoki mandat i punkty karne
Za swoje zachowanie 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego został ukarany mandatem w wysokości 3 tys. zł oraz 10 punktami karnymi.
Zatrzymany dowód rejestracyjny
Podczas kontroli okazało się, że pojazd miał niezgodnie z przepisami zmodyfikowany układ wydechowy. W związku z tym policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny auta.


![Alarmy bombowe w Przemyślu i Krośnie, ewakuowano pracowników i petentów urzędów [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Alarmy bombowe w Przemyślu i Krośnie, ewakuowano pracowników i petentów urzędów [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/03/1000050872-350x250.jpg)





