Zmiany w ruchu od wtorku
Generalny wykonawca, firma STRABAG, poinformował o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu w miejscowości Mirocin w powiecie przeworskim. Zmiany zaczną się już w najbliższy wtorek, 7 kwietnia.
Ważna inwestycja drogowa
Utrudnienia są związane z realizacją kolejnego etapu ważnej inwestycji drogowej, która ma na celu poprawę stanu technicznego nawierzchni oraz zwiększenie bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi.
Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność, zwracać uwagę na nowe znaki drogowe oraz polecenia osób kierujących ruchem.

![[AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Trzy osoby ranne 2 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Zderzenie dwóch samochodów w Rzeszowie. Trzy osoby ranne](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/05/Wypadek-w-Przemyslu-1-350x250.jpg)

![[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Przemyślu. Nie żyje kierowca osobówki po zderzeniu z karetką 4 - Polskie Radio Rzeszów Skok 13-latka z prowizorycznej skoczni skończył się poważnym wypadkiem](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC08844-350x250.jpg)



