Wspólne święta dla każdego
Śniadanie wielkanocne dla osób bezdomnych i ubogich organizują Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im św. Brata Alberta oraz diecezjalna Caritas. To propozycja gównie dla ludzi, którzy nie mają z kim spędzić świąt lub nie stać ich na przygotowanie wigilijnego stołu, ale nie tylko.
Modlitwa, posiłek i życzenia
Mile widziani będą wszyscy, którzy chcą wspólnie spędzić trochę czasu w radosnej atmosferze. Będzie święcenie pokarmów, poczęstunek oraz wspólne składane życzeń. Początek świątecznego spotkania jutro (sobota) o 10 w Centrum Charytatywnym rzeszowskiej Caritas przy ul. Jana Styki 21.

![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 2 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-350x250.jpg)


![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


