Marihuana w mieszkaniu 20-latka
Blisko 75 gramów marihuany zabezpieczyli rzeszowscy policjanci u 20-letniego mieszkańca miasta. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przeszukali mieszkanie mężczyzny. Znaleźli susz roślinny, wagę elektroniczną oraz blisko 2 tysiące złotych. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja to marihuana.
Zarzut i tymczasowy areszt
20-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Policja Podkarpacka



![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Chciał zdać egzamin za kogoś innego. Skończyło się interwencją policji i zarzutami](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831-350x250.jpg)



