Zgłoszenie nad ranem
Ciało mężczyzny znaleziono na nabrzeżu Sanu w Przemyślu w rejonie mostu kolejowego. Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w czwartek (21.05) około godziny 8:50.
Interwencja służb ratunkowych
Jak powiedział Polskiemu Radiu Rzeszów podinspektor Mirosław Dyjak z przemyskiej policji, na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na razie nie wiadomo, kim był mężczyzna i co było przyczyną jego śmierci.

![86-latka z Mielca oszukana metodą „na policjanta”. Straciła ponad 42 tys. zł 2 - Polskie Radio Rzeszów Zwłoki mężczyzny znalezione przy hotelu w Sanoku. Policja prowadzi śledztwo [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zwloki-mezczyzny-znalezione-przy-hotelu-w-Sanoku.-Policja-prowadzi-sledztwo-350x250.jpg)


![86-latka z Mielca oszukana metodą „na policjanta”. Straciła ponad 42 tys. zł 5 - Polskie Radio Rzeszów Zwłoki mężczyzny znalezione przy hotelu w Sanoku. Policja prowadzi śledztwo [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/Zwloki-mezczyzny-znalezione-przy-hotelu-w-Sanoku.-Policja-prowadzi-sledztwo-120x86.jpg)


