Klub Rokton w nowym sezonie 2026/2027 zamierza zgłosić drużynę do rozgrywek 2. ligi kobiet. Skład budowany jest w oparciu o zawodniczki posiadające doświadczenie zarówno na poziomie ekstraklasy, jak i 1. ligi. KS Rokton planuje nawiązać także szeroką współpracę szkoleniową z MLKS Rzeszów – jednym z czołowych klubów młodzieżowych w regionie.
W sobotę, 20 czerwca, w hali przy ul. Towarnickiego odbędzie się wydarzenie promujące kobiecą koszykówkę. Podczas imprezy zostanie zaprezentowany skład KS Rokton Rzeszów, zaplanowano mecz pokazowy, a także spotkania z udziałem młodych koszykarek MLKS Rzeszów.


![IV liga piłkarska - wyniki ostatniej kolejki sezonu 3 - Polskie Radio Rzeszów Stal Mielec zwycięża w derbach regionu [WYNIKI, ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC027271-350x250.jpg)




