Zderzenie motocykla z samochodem w Hureczku
Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym w Hureczku w gminie Medyka. Do wypadku doszło po godzinie 6:00 na lokalnej drodze.
Kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala na badania. Jak przekazała mł. asp. Karolina Kowalik z przemyskiej policji, obaj kierowcy byli trzeźwi.
Służby wyjaśniają przyczyny zderzenia.







