Poszukiwania w Jeziorze Solińskim
Nie odnaleziono młodego mężczyzny, który wczoraj wieczorem skoczył do Jeziora Solińskiego z korony zapory w Solinie. Poszukiwania prowadzono do późnych godzin wieczornych i zakończono przed północą.

Służby szukały do późnego wieczora
Do zdarzenia doszło po godzinie 19:00. Mężczyzna po skoku nie wypłynął na powierzchnię. W akcji uczestniczyli strażacy z Leska i OSP Polańczyk, ratownicy WOPR, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. Na miejsce skierowano również specjalistyczną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Jasła i policyjnych płetwonurków.
Działania poszukiwawcze zostały wznowione dziś (3.06) o godzinie 7:00.
Trwają poszukiwania mężczyzny, który skoczył z korony zapory w Solinie
Akcja ratownicza W akcji ratowniczej uczestniczą strażacy z jednostki w Lesku oraz OSP Polańczyk. Obecni są także ratownicy WOPR, zespół...








