Odzyskane mienie na granicy w Korczowej
Luksusowy Range Rover i części z kradzionych Audi nie wyjechały z Polski. Strażnicy graniczni z Korczowej odzyskali mienie warte ponad 300 tysięcy złotych.

Range Rover skradziony w Wielkiej Brytanii
Na przejściu granicznym zatrzymano Range Rovera, którym podróżował 40-letni obywatel Rumunii. Podczas kontroli mundurowi odkryli ingerencję w oznaczenia identyfikacyjne auta. Po sprawdzeniu okazało się, że samochód został skradziony w ubiegłym roku w Wielkiej Brytanii. Jego wartość to około 150 tysięcy złotych.

Części z sześciu skradzionych Audi
Dwa dni wcześniej funkcjonariusze znaleźli w mercedesie ponad 50 części z sześciu skradzionych Audi Q5 i Q7. Kierował nim 24-letni obywatel Ukrainy. W obu sprawach trwają dalsze czynności. Zdjęcia na naszej stronie internetowej.

Źródło: BiOSG




![Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA] 8 - Polskie Radio Rzeszów Wypadek autokaru z pielgrzymami z Podkarpacia na Węgrzech. 12 osób nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/autokar-120x86.jpg)
![Pożar w skansenie w Sanoku. Doszczętnie spłonął zabytkowy kościół [WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Pożar w skansenie w Sanoku. Doszczętnie spłonął zabytkowy kościół [WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/08/pozar-2.jpg)

