Niedźwiedź spacerował po ulicach miasta
Z czwartku na piątek (18-19.06) młody, 2–3-letni osobnik był widziany na ulicach miasta, między innymi na Rynku oraz w rejonie placu Unii Brzeskiej. Nagrania zwierzęcia publikowali w mediach społecznościowych internauci, a także prezydent Przemyśla, Wojciech Bakun, który apelował o ostrożność i niezbliżanie się do drapieżnika.
Służby monitorowały sytuację
Policja informuje, że niedźwiedź nie był agresywny, a służby kontrolowały jego powrót do lasu.







