Szlak był zamknięty z powodu wypasu koni
Odcinek był zamknięty od 22 maja z powodu sezonowego wypasu koni. Bieszczadzki Park Narodowy poinformował, że turyści mogą ponownie korzystać z tej trasy.
Park podziękował turystom za wyrozumiałość i dostosowanie się do wprowadzonych zasad.





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 3 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

