Kilka słów o pikniku charytatywnym na rzecz podkarpackiego hospicjum dla dzieci
Podopieczni placówki mieli okazje zaprezentowania się na scenie, prowadzenia stoisk z zimnymi napojami i własnoręcznie wykonywanym rękodziełem. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięli udział mieszkańcy Rzeszowa i okolic.
Jakie plany na wakacje mają podopieczni placówki „Tęczowy Domek”?
Dzieci z „Tęczowego Domku” spędza swoje wakacje na wyjazdach organizowanych przez placówkę.
Większość dzieci jedzie na wyjazd zorganizowany przez nas w Beskidy. Tam będą spędzać wakacje w gospodarstwie agroturystycznym.
-powiedziała dyrektorka placówki Agnieszka Maślanka.
Rozmowę przeprowadziła Bernadeta Szczypta.







