Dwa skradzione samochody odzyskane przez Straż Graniczną
Dwa skradzione samochody odzyskali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Ich łączna wartość to 235 tysięcy złotych.
Pierwsze auto, Isuzu D-Max warte około 160 tysięcy złotych, zostało zatrzymane we Francji dzięki współpracy strażników granicznych, polskiej i francuskiej policji oraz funkcjonariusza Frontexu. Według ustaleń służb samochód został przywłaszczony na szkodę polskiej firmy leasingowej.

Renault Master zatrzymany w Medyce
Drugie auto to Renault Master z 2023 roku. Próbował je wywieźć z Polski przez przejście w Medyce 44-letni obywatel Ukrainy. Okazało się, że samochód jest poszukiwany przez międzynarodowe służby, a jego kradzież zgłoszono we Francji. Pojazd przekazano policji.
Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali już ponad 70 pojazdów wartych łącznie ponad 9 milionów złotych.
Źródło: BiOSG





![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Szesc-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19.-Piec-osob-poszkodowanych-AKTUALIZACJAWIDEO.jpg)

