Wodę wyłączono o godzinie 9:00
Gminną wodę wyłączono w Majdanie Królewskim o godzinie 9:00. Paweł Sudoł dodał, że gmina nie zapewnia beczkowozów w przypadku 10-godzinnej przerwy w dostawie wody.
Zaznaczył również, że taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w tym roku.







