Część uczniów spędzi wakacje w Ukrainie
Wakacje wielu z uczniów spędzi w Ukrainie. Są też rodziny, które po zakończeniu roku wracają do domu. Jak mówi dyrektor szkoły Joanna Baran, od początku wojny w szkole utrzymuje się stała liczba uczniów. Rotacja jest niewielka. Miejsce tych, którzy wracają do domu, zajmują nowi uczniowie.
Dobre wyniki i sukcesy w olimpiadach
Uczniowie z Ukrainy opanowali dobrze język polski, a wielu z nich kończy szkołę ze świadectwem z biało-czerwonym paskiem. Wielu z nich mają sukcesy w olimpiadach. Szkołę w tym roku ukończyło 14 maturzystów.







