Akcja gaśnicza w Tarnobrzegu
Ogień udało się szybko zlokalizować, a następnie ugasić – przekazał Polskiemu Radiu Rzeszów dyżurny tarnobrzeskiej straży. W wyniku pożaru spłonęły dwa pomieszczenia. Nie doszło do uszkodzenia innych lokali, jedynie miejscowo elementów zewnętrznej elewacji w okolicach okien.
Poszkodowany trafił do szpitala
Mieszkaniec lokalu, w którym wybuchł pożar, został zabrany do szpitala. Mieszkańców ewakuowano, ale bezpiecznie wrócili już do swoich domów.






