Finał festiwalu w niedzielny wieczór
W niedzielny (28.06) wieczór nastąpi zakończenie festiwalu, który po raz pierwszy odbył się w 2011 roku.
O idei i historii wydarzenia mówił w audycji „Okolice Kultury” dyrektor Estrady Rzeszowskiej Marcin Dziedzic. W rozmowie z Iwoną Piętak dokonał także pierwszego podsumowania tegorocznego festiwalu.






