Kierujący mężczyzna ostatecznie zatrzymał się tuż przy torach na przejeździe kolejowym w Ostrowie, ale jego niefrasobliwe zachowanie wymusiło na maszyniście gwałtowne hamowanie.
Kierowca, który doprowadził do tego niebezpiecznego zdarzenia, odjechał z miejsca. Ustalenie jego tożsamości było możliwe dzięki monitoringowi. Funkcjonariusze dotarli do kierującego bmw, którym okazał się 67-letni mieszkaniec gminy Radymno. Mężczyzna usłyszał już zarzuty naruszenia na przejeździe kolejowym zakazu wjazdu za sygnalizator przy sygnale czerwonym i spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Naruszenie przez kierującego pojazdem na przejeździe kolejowym zakazu wjazdu za sygnalizator przy sygnale czerwonym zagrożony jest mandatem karnym w kwocie 2 tysięcy złotych.
Opr. DD, fot. KPP Jarosław





![[SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy? 9 - Polskie Radio Rzeszów [SONDA] Dziś niedziela handlowa. Co mówią mieszkańcy?](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/kobieta-cieszy-sie-zakupy-pojeciem-120x86.jpg)






