Najlepsze wakacje w życiu
W trzecim tygodniu konkursu „Biwakowy Plecak Wspomnień” radiowe jury postanowiło nagrodzić historię Pana Łukasza. Jego wspomnienie opowiada o wyjątkowej, ojcowsko-synowskiej wyprawie rowerowej po Roztoczu, zainspirowanej audycjami Radia Biwak.
Podczas kilku dni spędzonych na szlakach nie zabrakło noclegów pod gwiazdami, spotkań z przyrodą, regionalnych przysmaków, zabytkowych cerkwi i miejsc naznaczonych historią. Były także wizyty na Folkowisku oraz przy bunkrach Linii Mołotowa i cmentarzu w Starym Bruśnie.
Najbardziej wzruszającym momentem tej opowieści okazały się jednak słowa, które Pan Łukasz usłyszał od swojego syna kilka miesięcy później: „Tato, to były najlepsze wakacje w moim życiu”.
Posłuchaj wspomnienia
Nagranie zwycięskiego wspomnienia można odsłuchać poniżej.
Pan Łukasz otrzymuje Biwakowy Plecak Tygodnia wypełniony radiowymi gadżetami. W nagrodzie znalazły się między innymi koszulki, kubek, gra oraz czapeczka Polskiego Radia Rzeszów.
Weź udział w konkursie „Biwakowy Plecak Wspomnień”
Każdy ma takie miejsce na Podkarpaciu, do którego chce wracać. Opowiedz nam swoją historię i wygraj! Nagraj swoje wspomnienie związane z wakacjami na Podkarpaciu i prześlij je poprzez formularz zamieszczony na stronie Polskiego Radia Rzeszów: LINK.
Co tydzień do zdobycia jest „Biwakowy Plecak Tygodnia”, a w finale „Złoty Plecak Radia Biwak” oraz nagroda główna – dwa tysiące złotych!
Partnerem konkursu jest Województwo Podkarpackie








