Przetargi już ruszyły
Przetargi na realizację inwestycji już ruszyły. Dzieci będą mogły korzystać z nowych huśtawek, domków, zestawów sprawnościowych i tablic edukacyjnych. Powstaną też strefy zabaw z wodą i piaskiem, miejsca do czytania oraz przestrzenie rozwijające kreatywność i aktywność.
Place dostępne dla wszystkich dzieci
Z nowych placów zabaw skorzystają nie tylko maluchy uczęszczające do miejskich żłobków, ale wszystkie dzieci. Inwestycje obejmą żłobki miejskie nr 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 i 12.

![Zderzenia w Gorzycach i Stalowej Woli. Wypadek z hulajnogą w Rzeszowie 2 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie rowerzysty w Głogowie Małopolskim. Trafił do szpitala, był pijany [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/policja1-350x250.jpg)


![Zderzenia w Gorzycach i Stalowej Woli. Wypadek z hulajnogą w Rzeszowie 5 - Polskie Radio Rzeszów Potrącenie rowerzysty w Głogowie Małopolskim. Trafił do szpitala, był pijany [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/policja1-120x86.jpg)


