Kamila Cichoń (IKN Górnik Iwonicz-Zdrój) zdobyła dwa medale podczas Mistrzostw Polski w biathlonie na nartorolkach, które odbyły się w Dusznikach-Zdroju. W biegu sprinterskim seniorek, Kamila stanęła na najniższym stopniu podium, a w biegu pościgowym poprawiła się o jedno miejsce i zdobyła srebrny medal.
Dzięki tym wynikom biathlonistka Iwonickiego Klubu Narciarskiego Górnik została powołana na Mistrzostwa Świata w biathlonie na nartorolkach, które odbędą się w słowackim Osrblie w dniach 24-27 sierpnia.
Dobry start w Dusznikach Zdroju zanotowała także Amelia Jakieła. Koleżanka klubowa Kamili w biegu indywidualnym młodziczek zajęła wysokie, piąte miejsce.
Tekst: Stanisław Jagiełło, fot. pixabay.com




![Koniec utrudnień na A4 po pożarze cysterny [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Koniec utrudnień na A4 po pożarze cysterny [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/444-356984-e1766774470877.jpg)


