Rano jeden z naszych słuchaczy zaalarmował, że po awarii linii energetycznej – zawiązanej z sobotnią burzą – do Wisłoka, spływają ścieki z przepompowni w Pustynach – części Krościenka Wyżnego.
Jak nas poinformowano, jeszcze przed południem urządzenia zostały zasilone przez dowieziony tam generator. Na miejsce wysłano też specjalistyczny samochód do udrażniania kanalizacji.
Tekst: Janusz Jaracz, fot. pixabay.com/ilustracyjne





![Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] 6 - Polskie Radio Rzeszów Zderzenie trzech aut w Brzózie Królewskiej, dwie osoby w szpitalu [AKTUALIZACJA] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/462-374831.jpg)

