Patryk Mazur na zasadzie transferu definitywnego przeszedł ze Stali Rzeszów do włoskiej Starej Damy. Patryk Mazur jako 13-latek trafił do Stali Rzeszów w 2020 roku z BKS-u Lublin. Był kolejno graczem drużyny U-15, z którą awansował do półfinału mistrzostw Polski, reprezentował biało-niebieskich w zespole U-17, również występującym w Centralnej Lidze Juniorów.
W tym roku jako 16-latek, został włączony do kadry pierwszej drużyny i trenował pod okiem trenera Marka Zuba. W Fortuna 1 Lidze zadebiutował w meczu z Arką Gdynia. Patryk Mazur jest też młodzieżowym reprezentantem Polski. Niedawno zdobywał gole w meczach kadry U-17 z Walią i Gruzją.
Tekst: Robert Pytka, fot. Stal Rzeszów

![Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA] 2 - Polskie Radio Rzeszów Resovia bez Pucharu Polski. Lublin triumfuje w finale w Krakowie [ZDJĘCIA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC00820-350x250.jpg)

![[ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów 4 - Polskie Radio Rzeszów [ZDJĘCIA] Półfinał TAURON Pucharu Polski: wygrana Asseco Resovii Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/01/DSC01448-1-350x250.jpg)



