Tajemnicze zniknięcie wstrząsnęło lokalną społecznością. Damian Bujak, 36-letni mieszkaniec Szkodnej, w gminie Sędziszów Małopolski, ostatnio był widziany 7 września. Samochód mężczyzny został odnaleziony w Niedźwiadzie. Auto stało z otwartymi drzwiami, włączonymi światłami i pracującym silnikiem.
Damian Bujak to mężczyzna o wzroście około 170 cm i wadze około 100 kg. Ma tatuaż wilka na lewym barku.
Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ropczycach (numer telefonu 47 822 43 10) lub numerem alarmowym 112.
Istnieje także możliwość skontaktowania się ze Stowarzyszeniem Zaginieni poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com.
Tekst: Maciej Idzik, fot. Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska




![Bus uderzył w bariery. Dwa pasy ruchu na A4 w kierunku Rzeszowa już odblokowane [AKTUALIZACJA] 5 - Polskie Radio Rzeszów Dachowanie Audi w Pakoszówce. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/DSC08691-1-350x250.jpg)
![Kolizja dwóch Iveco na drodze w kierunku Mielca. Utrudnienia w ruchu 6 - Polskie Radio Rzeszów Tragiczny wypadek w Jeżowem. Dwie osoby nie żyją [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/09/policja-e1765385054557-350x250.jpg)




