Tenisiści stołowi Oxynetu Jarosław w meczu wyjazdowym 3 kolejki Lotto Superligi przegrali z Pogonią Lębork 0;3. W inauguracyjnym pojedynku zawodnik gospodarzy Adam Dosz wygrał 3;0 z Yaroslawem Zmudenką. Następnie jarosławianin Yuto Kizukuri uległ 2;3 w setach Janowi Zandeckiemu, a na koniec Alan Kulczycki także w 5 setach przegrał ze Sławomirem Doszem. Oxynet ma na koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. pixabay.com




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


