W nowym sezonie siatkarskiej Ligi Mistrzów znów po kilku latach przerwy zagra Asseco Resovia. Ale jak się okazuje kibice w hali Podpromie będą mogli zobaczyć zmagania także innych europejskich drużyn. Ze względu na wojnę w Ukrainie pierwszy mecz rundy kwalifikacyjnej Pucharu CEV zagra w Rzeszowie także ukraiński zespół VC Zhytychi-Pollisya Żytomierz. Jego rywalem dokładnie za miesiąc 26 października o 20 będzie serbska Vojvodina Nowy Sad. W eliminacjach Pucharu CEV z polskich zespołów gra Warta Zawiercie.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. archiwum




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


