Zapraszamy do wysłuchania reportażu Andrzeja Zajdla o rehabilitacji Władysława Florka ( pseudonimy „Potrzeba”, „Antena”), żołnierza Armii Krajowej, następnie „Wyklętego”, ofiary komunistycznej zbrodni sądowej.
Fot. Ze zbiorów rodzinnych Władysława Florka




![[AKTUALIZACJA] Wypadek na S19 w Nienadówce na Podkarpaciu. Koniec utrudnień 5 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-120x86.jpg)
![[AKTUALIZACJA] Wypadek na S19 w Nienadówce na Podkarpaciu. Koniec utrudnień 18 - Polskie Radio Rzeszów [AKTUALIZACJA] Wypadek na S19 w Nienadówce na Podkarpaciu. Koniec utrudnień - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007.jpg)



