Texom Stal Rzeszów awansowała do I ligi żużlowej. Po wygranym pierwszym meczu finałowym ze Startem w Gnieźnie rewanż w Rzeszowie był formalnością. Gospodarze wygrali 57-32. Najwięcej punktów dla Stali zdobyli Rafał Karczmarz – 13 i Marcin Nowak – 12. Ten ostatni podkreśla, że cel został osiągnięty.
Bardzo zadowolony z całego sezonu był menadżer zespołu Paweł Piskorz.
Prezes klubu Michał Drymajło liczy, że to początek drogi ku ekstralidze.
W przyszłym sezonie Texom Stal Rzeszów będzie rywalizować w I lidze m.in z Celfast Wilkami Krosno.
Tekst, fot. Piotr Socha














![Szpital w Mielcu bliżej konsolidacji. Uchwała przeszła różnicą jednego głosu 15 - Polskie Radio Rzeszów Protest przed starostwem w Mielcu. Mieszkańcy weszli na sesję o przyszłości szpitala [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Protest-przed-starostwem-w-Mielcu.-Mieszkancy-weszli-na-sesje-o-przyszlosci-szpitala-AKTUALIZACJA-350x250.jpg)




