W drugiej kolejce Superligi kobiet w tenisie stołowym, beniaminek rozgrywek Fibrain AZS Politechniki Rzeszów odniósł pierwszą wygraną. Rzeszowianki pokonały 3-0 drużynę Maximus Broker Toruń. Zuzanna Wielgos wygrała bez straty seta z Martyną Lis . W drugiej grze Hinduska w barwach AZS Rita Tennison pokonała Wiktorię Wróbel 3-1.
Na koniec Dominika Wołowiec pokonała 3-2 Aleksandrę Chiriavcową.
Tekst: Piotr Socha, fot. Akademicki Związek Sportowy




![[AKTUALIZACJA] Uwaga kierowcy – poranne zdarzenia drogowe w regionie 5 - Polskie Radio Rzeszów Bezpieczeństwo na drogach w pierwszych dniach listopada, podsumowanie](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/11/303-351077-e1762200027927-120x86.jpg)


