Przemyśl i Rzeszów są na wspólnej trasie koncertowej amerykańskich i polskich lotników pod hasłem “Silniejsi Razem”. Dostępne są darmowe bilety na to wydarzenie. W Przemyślu koncert odbędzie się w piątek o godzinie 18 w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a dzień później w Rzeszowie również o 18-ej w Filharmonii Podkarpackiej. Bezpłatne wejściówki można otrzymać w tych placówkach.
Na scenie wystąpią wspólnie Orkiestra Koncertowa Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w Europie oraz Orkiestra Wojskowa w Bytomiu. Publiczność czeka niezwykła podróż muzyczna przez klasyczne standardy oraz amerykańskie i polskie hity estradowe pod batutą dwóch dyrygentów. Trasa koncertowa polskich i amerykańskich muzyków w mundurach obejmuje też Brzeg Dolny oraz Lublin.
Tekst: Dariusz Kapała, fot. pixabay.com



![Wandalizm w Łące. Zniszczone centrum kultury i ośrodek zdrowia – sprawca zatrzymany [AKTUALIZACJA] 4 - Polskie Radio Rzeszów Wandalizm w Łące. Zniszczone centrum kultury i ośrodek zdrowia – sprawca zatrzymany [AKTUALIZACJA]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/04/659056445_122241851792129929_4048119295400349847_n-860x550-1-350x250.jpg)




