Koszykarze Opteam Resovii w meczu 11 kolejki II ligi pokonali przed własną widownią GTK AZS Gliwice 83:61.
Po dwóch kwartach gospodarze prowadzili 46:31, trzecią przegrali 11:19 ale czwartą już wyraźnie rozstrzygnęli na swoją korzyść 26:9. Najwięcej punktów dla Opteam Resovii rzucili: Gabiński 20 i Jędrzejewski 17, dla GTK Majewski 24.
Tekst: Bartłomiej Wisz, fot. Marek Maśniak




























![Cztery auta zderzyły się w Jarosławiu. Jedna osoba w szpitalu [AKTUALIZACJA] 29 - Polskie Radio Rzeszów Podkarpaccy policjanci podsumowali bożonarodzeniowy weekend](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2025/12/DSC09007-350x250.jpg)



