W II lidze siatkarzy rozegrano derby powiatu ropczycko- sędziszowskiego. Po emocjonującym meczu lepsi okazali się zawodnicy Avii Solar Sędziszów Małopolski, którzy pokonali Błękitnych Ropczyce 3:1 (w setach 25-22, 26-28, 25-21, 25-21).
Zespół z Sędziszowa z jedną porażką jest wiceliderem 4. grupy w drugiej lidze. Drużyna z Ropczyc zajmuje 8. miejsce.
Tekst, fot.: Piotr Socha















![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 16 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO]](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce-120x86.jpeg)
![Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] 6 - Polskie Radio Rzeszów Sześć pojazdów zderzyło się na S19. Trasa zablokowana, pięć osób poszkodowanych [AKTUALIZACJA,WIDEO] - Polskie Radio Rzeszów](https://radio.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2026/06/Siedem-pojazdow-zderzylo-sie-na-S19-w-Jasionce.jpeg)

